O blogu

19.10
2010
Sponsor Bloga!

Pragnę poinformować wszystkich moich czytelników (stałych i nowych) o tym, że od dnia dzisiejszego blog ma sponsora (partnera strategicznego). Tym oficjalnym partnerem jest sklep z herbatami - krainaherbaty.pl, który oferuje najróżniejsze herbaty z całego świata (m.in. z Chin, Indii, Brazylii, Sri Lanki czy Japonii).

Korzyści dla obu stron

Jako, że dzielę się tutaj swoimi spostrzeżeniami na temat herbat z jakimi miałem styczność, to mogę teraz będę miał dobry materiał aby poszerzać swoje doświadczenie i zmysł smaku. Pierwsza paczka z herbatami już do mnie dotarła. W sumie dostałem 4 herbaty, w tym dwie z górnej półki, gdzie normalnie bym nie skusił się na zakup. Ponadto dostałem również drobne gadżety, które poprawiają komfort picia herbaty. Zostaną one rozlosowane wśród stałych czytelników lub w drodze konkursów. Także zapraszam do zapisania się na newsletter lub subskrypcję RSS, gdzie pojawiają się informację o nowych wpisach.
Krainaherbaty.pl w zamian za to będzie miała nowy kanał dystrybucji.

Jest to testowa forma współpracy i mam nadzieję, że każda ze stron będzie miała korzyści.

Blog nie będzie w żaden sposób nafaszerowany inwazyjnymi reklamami. Nikt przecież tego nie lubi. Stąd, informacje o sponsorze są serwowane w miarę dyskretny i nieinwazyjny sposób.

Komentarze

12:45:37 dnia 14-02-2010 Julia napisał/-a:
Mam pytanie Na jakim pan portalu założył bloga . Zgóry dziękuje za odpowiedż .
15:05:43 dnia 14-04-2011 Herbata napisał/-a:
Zdaje się, że autor założył bloga nie na żadnym portalu, lecz sam zainstalował wordpressa na swoim serwerze.

(nazwę wpisz małymi literami)

herbaciane.info © 2008-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.