Herbata kwitnąca

05.11
2010
Herbata artystyczna

Zastanawiam się, czy ktoś z Was słyszał o tym terminie lub widział zdjęcia takich herbat? Sam, z tym terminem spotkałem się całkiem przypadkowo i jak się okazało chodzi tutaj o marketing.

W sieci można znaleźć naprawdę różne rzeczy, nawet takie same, tylko pod różnymi nazwami. Podobnie jest w przypadku herbat kwitnących - czy jak kto woli (bo z marketingowego punktu widzenia - lepiej brzmi i pewnie lepiej się sprzedaje), artystyczne.

Każdy z Was wie, że te kwitnące herbaty są dziełami sztuki, bo pod wpływem gorącej nowy zaczynają bardzo ładnie kwitnąć. Ostatnio mogłem pić herbatę, która swoją ostatnią formą zwaliła mnie z nóg. Nazwy herbaty nie pamiętam teraz, bo nie mam opakowania z nią - podam ją gdy tylko będę miał ją pod ręką. Zobaczcie sami:

Zaczęło się zupełnie niewinne, wrzuciłem kulkę do nowej, żaroodpornej szklanki i zalałem gorącą wodą. Herbata zaczęła rosnąć i wyglądem przypominała białą różę, aby po chwili się przekręcić i wypóścić piękny kwiat (widoczne na powyższych zdjęciu). Muszę przyznać, że zupełnie się nie spodziewałem takiem obrotu sprawy. Zwróćcie szczególną uwagę na ten "koszyczek" w kształcie łuku z białych kwiatów!

Tak konkretna herbata na pewno jest dziełem sztuki. Myślę, że taki egzamplarz można próbować zasuszyć i potem postawić gdzieś w widocznym miejscu czy to w domu czy w restauracji czy jakimś gabinecie odnowy biologicznej. Dodatkowo można jeszcze to w jakiś sposób podświetlić aby nadać temu jeszcze większy klimat.

Komentarze

13:55:40 dnia 02-09-2011 tynka napisał/-a:
Łał super sprawa :) nie wiedziałam ze można coś takiego zrobić :)) bardzo fajny artykuł :) ja jedynie urozmaicenia to znam z przepisów na stronie klubu miłośników dobrej herbaty :) ale to nie są aż takie wymyślne herbatki :) choć muszę przyznać, że komiks o herbacie maja całkiem niezły ;)) a gdzie mozna cos takiego kupić? sądzę, że to bardzo ciekawa opcja np na jakieś przyjęcia ;)
20:24:42 dnia 24-10-2011 miska napisał/-a:
ja wlasnie tez takie cuda znam od klubu milosnikow dobrej herbaty.. ze to nie tylko czarny szczur do zalania. fajna sprawa, teraz maja festiwal herbaciany, znalazlam ifo na www.dniherbaty.pl :)
02:12:47 dnia 04-01-2013 Alicja89 napisał/-a:
Duży wybór w dobrych cenach herbaty kwitnące znajdziecie tutaj http://rajskaherbata.pl/23-herbata-kwitnaca . Dodatkowo macie kod rabatowy na 20% RABAT20
23:54:14 dnia 08-06-2014 Marcin napisał/-a:
Szczerze to pierwszy raz stykam się z terminem artystyczna herbata. Szczerze też wątpię żeby ta wyjątkowo artystyczna herbata różniła się czymś innym od zwykłej herbaty. http://copywritinginternetowy.pl/
22:56:37 dnia 15-10-2014 Radek napisał/-a:
wspaniale są te herbaty nie dość żę wspaniałe efekty wizualne to do tego niesamowite efekty smakowe

(nazwę wpisz małymi literami)

herbaciane.info © 2008-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.